Lifting hybrydowy Restylane – najbardziej naturalna forma odmłodzenia twarzy

Proces starzenia się twarzy jest złożony – skóra traci swoją sprężystość i nawilżenie, pojawiają się objawy opadania tkanki podskórnej, pojawiają się zaniki tkanki podskórnej i kości, kości zmieniają swój kształt. Dlatego, żeby naturalnie odmłodzić twarz, nie wystarczy iniekcja dużej objętości kwasu hialuronowego w policzki. Taki zabieg nie tylko daje nienaturalne i przerysowane efekty, ale po prostu nie ma nic wspólnego z przywracaniem naturalnie młodych proporcji skórze.

Bardzo dobrym kompleksowym rozwiązaniem jest zabieg liftingu hybrydowego Restylane, który polega na podaniu podczas jednego zabiegu 3 różnych preparatów kwasu hialuronowego Restylane – najlepiej poznanego i przebadanego preparatu na rynku.

Dzięki tej nowoczesnej technologii można w jednej procedurze uzyskać efekt naturalnego liftingu, delikatnego przywrócenia objętości twarzy, korekty zmarszczek i fałd a nawet poprawy sprężystości i nawilżenia skóry. Co ciekawe, w wyniku tego zabiegu w skórze pacjenta stymulowana jest produkcja naturalnego kolagenu – najważniejszego białka skóry.