W Dermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii zainstalowaliśmy najnowszą wersję urządzenia VelaShape – VelaShape III. VelaShape III to najdoskonalsze urządzenie w zwalczaniu cellulitu. Jest to obecnie najpopularniejszy zabieg przeciwcellulitowy wśród gwiazd i celebrytów na całym świecie.

VelaShape III to już trzecia generacja urządzeń uznanej marki Syneron, doskonale sprofilowanych do potrzeb pacjentów. Lata doświadczeń i udoskonalania linii VelaShape doprowadziły do powstania urządzenia niedoścignionego w swej klasie. Zabiegi przeprowadzane przy pomocy urządzenia VelaShape umożliwiają perfekcyjne wymodelowanie sylwetki i zapewniają skórze doskonałą kondycję na długie miesiące.VelaShape III to także najnowocześniejsza metoda redukcji depozytów tłuszczu w okolicy podbródka i szyi oraz ujędrniania tej części ciała. Ogromna skuteczność urządzenia wynika z połączenia kilku elementów: powiększonej mocy urządzenia i specjalnie wyprofilowane końcówki głowicy, perfekcyjnie dopasowanej do pracy kosmetologa na obszarze wymagającym ogromnej precyzji, jakim jest okolica dolnej części twarzy.

To pierwsza, najsilniejsza i całkowicie bezinwazyjna metoda, dzięki której w bezpieczny sposób, i z efektami widocznymi już po pierwszym zabiegu, udaje się przywrócić młody wygląd twarzy i sprężystość skóry. To jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z podwójnym podbródkiem, bezbolesna i szybka metoda na nadanie twarzy idealnego kształtu, a także wyszczuplenie i ujędrnienie ciała.

VelaShape III to skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych o najwyższej mocy (aż 150 W) oraz masażu próżniowego, które daje znakomite efekty w wyszczuplaniu, modelowaniu sylwetki, skutecznej walce z cellulitem i wiotkością skóry.

W odróżnieniu od inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, technologia zawarta w urządzeniu VelaShape III działa nie tylko na tkankę podskórną, ale również powoduje przebudowę włókien kolagenowych. Oferuje 3-7 cm redukcji obwodu ciała, w obszarze poddanym zabiegowi, już po 4 powtórzeniach.

VelaShape III posiada certyfikat FDA (agencji rządowej USA) potwierdzający skuteczność działania

w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu. Dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej mocy bipolarnego prądu RF 150W (najwyższa moc spośród dostępnych na rynku urządzeń) uzyskano skuteczność 97% już po pierwszym zabiegu. Dodatkowo urządzenie zawiera inteligentny system SmartRF, który wykorzystuje generator z zamkniętą pętlą RF dopasowujący energię do impedancji tkanki pacjenta, co umożliwiło zredukować liczbę pacjentów u których dotychczas nie obserwowano niszczenia adipocytów.

Wskazania do zabiegu:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Modelowanie sylwetki
  • Poprawa napięcia i struktury skóry
  • Zwiększenie aktywności fibroblastów
  • Likwiduje cellulit
  • Wyszczuplanie talii i brzucha
  • Redukcja obwodu ud
  • Podnoszenie pośladków
  • Wysmuklenie ramion