Technologia – VaserLipo

Najlepsza na świecie liposukcja

Najlepsze na świecie urządzenia do liposukcji ultradźwiękowej VASER. Uznana przez gwiazdy (najpopularniejsza w Hollywood metoda liposukcji) liposukcja VASER Lipo to najbardziej precyzyjna, wymagająca najkrótszej rekonwalescencji, najbezpieczniejsza odmiana liposukcji. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

Obecnie najlepszą wg 1) badań klinicznych, 2) opinii lekarzy, 3) opinii pacjentów odmianą liposukcjijest liposukcja ultradźwiękowa drugiej generacji VASER Lipo.

Vaser jest obecnie najlepszym urządzeniem do liposukcji na świecie, czego dowodem jest również fakt, że jest to jeden z pięciu najpopularniejszych zabiegów wśród celebrytów!

  • Czym jest liposukcja VASER?

Liposukcja VASER jest najłagodniejszą obecnie formą liposukcji. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a Pacjent opuszcza gabinet w tym samym dniu.

  • Jakie są zalety liposukcji VASER?

Jest to obecnie najłagodniejsza forma liposukcji, cechująca się najwyższym bezpieczeństwem, największą precyzją zabiegu oraz najkrótszym czasem rekonwalescencji ze wszystkich form liposukcji.

  • Jak wygląda zabieg liposukcji VASER?

Lekarz przeprowadza znieczulenie miejscowe. Następnie za pomocą ultracienkiej głowicy ultradźwiękowej przeprowadza zabieg, dzięki któremu tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu na poszczególne komórki. Następnie uszkodzona tkanka tłuszczowa jest delikatnie odsysana.