Technologia – Abrahydri Trans

Rewolucyjna biomegadermabrazja – mikrodermabrazja wodna made in Germany

Abrahydri® to nowa, unikalna metoda eliminacji naskórka, polegająca na wilgotnej abrazji. Podczas zabiegu dzięki wysokiej mocy rotacji powietrza do głębszych warstw skóry doprowadzany jest ABRAHYDRI® Lotion, który usuwa łuszczące się, zrogowaciałe komórki skóry, rozluźnia połączenia międzykomórkowe i w między czasie rozpuszcza obracające się tabletki ABRAHYDRI® Tabs. Metoda ta umożliwia silniejszą, bardziej równomierną ale nieinwazyjną abrazję naskórka. Bio-Mega-Dermabrazja zapewnia efekt bio-liftingu poprzez naturalną stymulację procesów biochemicznych i fizjologicznych skóry.

Abrahydri® – to urządzenie posługujące się rewolucyjną metodą Bio-Mega-Dermabrazji. Jest to najwyższej klasy technologia przeznaczona jest do kompleksowej pielęgnacji skóry każdego typu i w każdym wieku, jest skuteczna także w przypadkach, w których inne metody zawodzą lub są dla niej szkodliwe.
Usuwa naskórek podobnie jak przy mikrodermabrazji korundowej czy diamentowej. Eliminacja naskórka w tej metodzie jest jednak silniejsza, równomierna, a jednocześnie zabieg łagodny, niepodrażniający naskórka, dzięki temu może być wykonywany nawet u osób z delikatną skórą. Elektroniczny system sterowania zapewnia najwyższą precyzję wykonywanego zabiegu. Pozwala bezproblemowo regulować głębokość zabiegu w zależności od stanu i kondycji skóry.
Abrazja wodna przy użyciu urządzenia ABRAHYDRI jest odpowiednia dla każdego typu skóry, także tej z problemami:

  • Skóry wrażliwej i cienkiej,
  • Skóry atroficznej,
  • Skóry dotkniętej couperozą,
  • Skóry tłustej, ze zgrubiałym naskórkiem,
  • Skóry zniszczonej lub starzejącej się,
  • Osób w każdym wieku.