Rewolucja w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii estetycznej w Dermamed!

Właśnie jako pierwszy ośrodek zainstalowaliśmy przełomową platformę Thermi RF.
Jest to pierwsze na świecie urządzenie wykorzystujące jako mechanizm działania iniekcyjną radiofrekwencję.
Thermi RF to również pierwsze urządzenie, które jako punkt końcowy swojego działania ma temperaturę leczonej tkanki. Dzięki innowacyjnym technologiom urządzenie Thermi RF ma następujące zastosowania:

Zabieg Thermi Tight to minimalnie inwazyjna procedura, przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym,
pozwalająca na uzyskiwanie efektów liftingu skóry. Zabiegi są stosowane na: podbródku i dolnej części twarzy oraz na całym ciele.

Thermi VA to pierwszy nieinwazyjny zabieg odmładzający pochwę i srom. Bez bólu i bez rekonwalescencji zabieg Thermi VA zwiększa napięcie ścian pochwy (zwęża jej światło), odmładza srom leczy nietrzymanie moczu.

Thermi Dry to najmniej inwazyjna metoda trwałego leczenia NADPOTLIWOŚCI pach.

Thermi Smooth zabieg przeprowadzany jest przy użyciu specjalnie zaprojektowanej, niewielkiej głowicy regulowanej termistorem, która precyzyjnie wysyła ciepło na powierzchnię skóry. Na przestrzeni 6-8 tygodni wykonuje się serię delikatnych zabiegów, które pacjenci często porównują do ciepłego masażu. Efektem jest rearanżacja włókien kolagenowych oraz wzrost napięcia skóry.

Thermi Rase to mikro-inwazyjna procedura bazująca na badaniach naukowych, których celem jest zablokowanie nerwów kontrolujących mięśnie odpowiedzialne za marszczenie brwi. Procedura ta używa energii fal radiowych do wybranych nerwów ruchowych.