Sofwave – nowa generacja nieinwazyjnego leczenia zmarszczek i liftingu

jak działa Sofwave

POLSKA PREMIERA URZĄDZENIA SOFWAVE W DERMAMED!

 

Zapraszamy na zabiegi z użyciem Sofwave – innowacyjnego urządzenia działającego w technologii SUPERB™ (Synchronous Ultrasound Parallel Beam Technology), czyli w technologii synchronicznych równoległych wiązek ultradźwiękowych). Dermamed jako pierwszy ośrodek w Polsce i jeden z pierwszych w Europie wprowadził w portfolio swoich usług ten nowatorski zabieg w istotny sposób zmniejszający zmarszczki na twarzy i szyi.

 

Sofwave™ jest innowacyjną terapią wykorzystywaną w zabiegach odmładzania skóry i poprawy jej wyglądu poprzez redukcję drobnych linii i zmarszczek na twarzy, szyi, a także na ramionach i kolanach.

Jak to działa?

Sofwave™ wykorzystuje innowacyjną technologię SUPERB™ (Synchronous Ultrasound Parallel Beam – synchroniczne, równoległe wiązki ultradźwiękowe), której działanie powoduje przebudowę kolagenu, wzrost napięcia skóry, zmniejszenie widoczności zmarszczek. Sofwave™ jest bezpieczny i efektywny dla wszystkich typów skóry.
Podczas zabiegu, energia ultradźwięków przechodzi przez powierzchnię skóry i precyzyjnie podgrzewa środkowe warstwy skóry właściwej na dokładnie określonej głębokości 1,5 mm. Uszkodzenia termiczne powstałe w skórze są początkiem bardzo intensywnej przebudowy tkanki. Przyczyniają się zarówno do obkurczenia występujących w skórze włókien kolagenowych, jak i do stymulacji syntezy nowych włókien.  Głębokość działania i nasilenie stosowanej energii powodują, że jest to zupełnie inna forma terapii w niż popularne zabiegi HiFu.

Zintegrowany w urządzeniu system technologii Sofcool™ chroni zewnętrzne warstwy skóry i powoduje, że zabieg odbywa się na głębokości odpowiedniej pod względem skuteczności i bezpieczeństwa. Dzięki tej technologii płytsze warstwy skóry pozostają nieuszkodzone.
Powstałe w wyniku zabiegu strefy uszkodzenia wywołują procesy regeneracyjne, w tym tworzenie nowego kolagenu, zwane neokolagenogenezą. Dzięki niej w skórze wzrasta zawartość kolagenu, co skutkuje redukcją zmarszczek i wzrostem napięcia skóry.

Informacje praktyczne dla Pacjenta

Polecamy wykonanie 1-2 zabiegów. Jedna procedura trwa około 30 minut. Po zabiegu na skórze może wystąpić lekkie zaczerwienienie, w pojedynczych przypadkach lekki obrzęk, który nie zaburza normalnej aktywności. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne po około 3 miesiącach, ale nawet przez rok po zabiegu skóra ulega przebudowie aż do uzyskania finalnego rezultatu.

Zalety Sofwave:

  • Technologia sprawdzona klinicznie
  • Bezpieczna i skuteczna technologia
  • Zabieg nieinwazyjny, bez rekonwalescencji
  • Krótki czas trwania zabiegu: 30 minut
  • Można stosować we wszystkich fototypach skóry
  • Wysoka satysfakcja Pacjentów