Mona Lisa – Największe Centrum Ginekologii Estetycznej

Nowość w Dermamed – Mona Lisa Touch – najpopularniejszy laser w ginekologii estetycznej – odmładzanie sromu, obkurczanie pochwy, leczenie nietrzymania moczu.

Dermamed to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie centrum ginekologii estetycznej. Nasi specjaliści ginekologii  i urologii oferują zabiegi obkurczania pochwy i leczenia nietrzymania moczu. Jako jedyni stosujemy wszystkie dostępne technologie:

  • innowacyjny zabieg Thermi VA
  • zabiegi laserowe z użyciem lasera Fotona Spectro SP – IntimaLase i IncontiLase
  • zabiegi laserem MonaLisa Touch

Jesteśmy jedynym ośrodkiem na świecie, który oferuje wszystkie współczesne metody leczenia, dzięki czemu terapia będzie dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb.

Laser MonaLisa Touch™ został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiety. Jego producentem jest włoska firma DEKA, posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu technologii laserowych. Powstała w 1981 roku, stając się natychmiast liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń laserowych przeznaczonych dla rynku medycznego.

WSKAZANIA

Zmiany oraz problemy stref intymnych powstałe w wyniku przebytego porodu lub menopauzy

wysiłkowe nietrzymanie moczu

inne dolegliwości – swędzenie, podrażnienie, suchość, ból

 

Trudne porody, okres menopauzy, problem nietrzymania moczu czy też nieatrakcyjna budowa anatomiczna mogą powodować zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu ciała kobiety. To z kolei wpływa na spadek jej samooceny, zamknięcie w sobie i unikanie kontaktów intymnych. Ginekologia estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz poprawić ich funkcje seksualne. Kobietom, które chcą podnieść komfort własnego życia seksualnego, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych. Udane życie seksualne odgrywa bardzo istotną rolę w relacji z partnerem i pozwala na nawiązanie głębokiego porozumienia z drugą osobą. Buduje nie tylko poczucie pewności siebie i wysoką samoocenę, ale i dobre samopoczucie.

Schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, coraz częściej można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. W ten sposób można uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zalicza się zabiegi laserowe MonaLisa Touch™.

TECHNOLOGIA
Skuteczność zabiegu MonaLisa Touch™, trwałe efekty oraz wyjątkowe korzyści gwarantuje połączenie DOT Therapy (terapii punktowej) z D-Pulse.

  • W TRAKCIE DOT THERAPY ENERGIA LASERA ROZLOKOWANA JEST MIEJSCOWO NA ŚCIANKACH POCHWY W POSTACI PUNKTÓW WIELKOŚCI 200 MIKRONÓW. LASER DZIAŁA JEDYNIE NA KILKA PROCENT TKANKI WAGINY, CO W ISTOTNY SPOSÓW WPŁYWA NA PROCES REGENERACJI.
  • SPECYFICZNE STRUKTURA D-PULSE UMOŻLIWIA WŁAŚCIWĄ PENETRACJE TKANKI ŁĄCZNEJ PRZEZ ENERGIĘ LASERA CO2. PENETRACJA NASTĘPUJE POZA NABŁONKIEM W CELU AKTYWACJI REGENERACJI I NIE STANOWI RYZYKA DLA SĄSIADUJĄCYCH TKANEK I ORGANÓW.
  • ZABIEG MONALISA TOUCH™ JEST ZUPEŁNIE BEZBOLESNY, WŁAŚCIWOŚCI SKANUJĄCE SYSTEMU DEKA HISCAN V2LR ZAPEWNIAJĄ BARDZO SZYBKI PRZEBIEG ZABIEGU. UZYSKANIE PRAWIDŁOWEJ I GŁĘBOKIEJ STYMULACJI ZAJMUJE ZALEDWIE KILKA MINUT.

Laser Mona Lisa Touch