LED LPL uzyskał tytuł Perła Dermatologii Estetycznej 2020 w kategorii technologie w leczeniu skóry.

Najmocniejsza lampa led na rynku !

PIERWSZE NA ŚWIECIE DIODY LED O WYSOKIEJ MOCY

Leczenie chorób skóry wymaga impulsów światła o odpowiedniej mocy. Liczba promieni światła, która faktycznie przenika w głąb skóry to tylko 5-10 %, dlatego impuls musi być wystarczająco mocny, aby był skuteczny.

W porównaniu z istniejącymi urządzeniami zabiegowymi Led LPL wysyła doskonałe impulsy, pozwalające doświadczyć po raz pierwszy tak unikalnego efektu zabiegów wykorzystujących moc diod LED.

 • Innowacja w fototerapii Led LPL
 • Terapia LPL zatwierdzona przez amerykańską FDA
 • Najkrótsze procedury zabiegowe i czas leczenia
 • Wykorzystanie trzech długości światła czerwonego, niebieskiego i podczerwonego w ramach jednego urządzenia w mix.
 • Najmocniejsze lampy na rynku: światło niebieskie 100mWcm2, światło czerwone 115mWcm2, podczerwone 330mWcm2
 • Brak uszkodzenia tkanek skóry
 • Brak bólu, po zabiegu od razu można wrócić do normalnego życia

Zastosowanie :

 • Przykurcze w stawach, stan zapalny skóry.
 • Odbudowa skóry, opuchlizna, redukcja siniaków, poprawa stanu uszkodzonej skóry.
 • Łuszczyca, redukcja ciemnych plam, redukcja skutków fotostarzenia, fotobiomodulacja
 • Zwalczanie trądziku i bakterii, zapobieganie rogowaceniu skóry i zwalczanie łupieżu.
 • Rany, poparzenia, ból, regeneracja skóry, odrastanie włosów.
 • Odnowa skóry po terapii laserowej, zwalczanie guzów, redukcja zmarszczek i hiperpigmentacji, redukowanie oznak starzenia, zapalenie błony śluzowej nosa
 • Po zabiegach laserowych i chirurgii plastycznej.

Lampa LED LPL – najlepsze efekty zabiegowe pośród urządzeń obecnych na rynku

Światło LED ma niezwykle szeroki zakres oddziaływania zarówno w zakresie zabiegów estetycznych jak i właściwości leczniczych. Lampa LED LPL to prawdziwy kombajn zadaniowy, którego posiadanie

nie tylko niezwykle poszerza ofertę zabiegów w gabinecie, ale również wspomaga ich efekty. Lampa LED LPL wykorzystuje pierwsze na świecie diody LED o wysokiej mocy co sprawia, że jest najskuteczniejszą lampą na rynku. W porównaniu do innych tego typu urządzeń, po raz pierwszy efekty zabiegów są tak unikalne i uzyskiwane w tak krótkim czasie.

Szerokie zastosowanie Lampy LED LPL

Fototerapia lampą LED LPL ma niezwykle szeroki wachlarz działania. Można wyróżnić jej działanie odmładzające, ujędrniające, lecznicze jak również wspomagające zabiegi.

W kwestii odmładzania odpowiednia terapia lampą może spłycić zmarszczki oraz zniwelować przebarwienia powstałe w wyniku fotostarzenia się skóry. Jeśli chodzi o zastosowanie na problematycznych częściach ciała to naświetlanie zarówno pomaga pozbyć się rozstępów, blizn jak i niweluje cellulit i ujędrnia ciało, zostawiając je sprężyste i elastyczne.

Lampa LED LPL to też zabiegi o działaniu leczniczym. Odpowiednio dobrane światło leczy trądzik, bielactwo a nawet łuszczycę. Pomaga również w walce z problemami skóry głowy: odpowiednia terapia leczy nadmierne wypadanie włosów, łupież oraz stany zapalne.

Fototerapia lampą jest też idealnym uzupełnieniem zabiegów medycyny i chirurgii estetycznej. Sprawia że skóra szybciej się regeneruje, usuwa siniaki, opuchliznę, skraca czas gojenia, redukuje ból i działa antybakteryjnie. Dzięki temu efekty zabiegów czy operacji są szybciej widoczne, czas rekonwalescencji jest zdecydowanie skrócony, a efekt końcowy jest jeszcze bardziej spektakularny.

Sekret działania Lampy LED LPL

Liczba promieni światła, która faktycznie przenika w głąb skóry to tylko 5-10 %, dlatego aby rezultaty były widoczne lampa musi emitować impulsy światła o odpowiedniej mocy. Takie działanie gwarantuje najmocniejsza lampa na rynku – Lampa LED LPL.

Wyjątkowo szerokie zastosowanie lampy jest natomiast możliwe, dzięki emisji fal o trzech różnych długościach i kolorach – niebieskiej, czerwonej i podczerwonej – w ramach jednego urządzenia. Poszczególne fale można ze sobą łączyć i mieszać w zależności od tego, jakie pożądane efekty terapeutyczne chcemy osiągnąć. Możemy również zastosować dodatkowo żel PDT LPL aby jeszcze mocniej zwiększyć efekty przy np. trądziku.

Na czym polega innowacyjność Lampy LED LPL?

Użycie lampy LED LPL gwarantuje najkrótsze procedury zabiegowe i czas leczenia. Opcja łączenia trzech długości światła stwarza niezwykle szeroki zakres terapii, a możliwość zapamiętywania programów zabiegowych zdecydowanie ułatwia pracę. Zabiegi są bezbolesne i nie doprowadzają do uszkodzenia tkanek skóry, co z kolei sprawia, że nie wymagają rekonwalescencji. Pacjent może wrócić do codziennych czynności tuż po zabiegu. Lampa LED LPL wyróżnia się najmocniejszymi lampami na rynku: światło niebieskie – 100mWcm2, światło czerwone – 115mWcm2, podczerwone – 330mWcm2 i posiada certyfikat amerykańskiej agencji FDA.

Aparat do kriolipolizy Cooltech uzyskał tytuł Perła Dermatologii Estetycznej 2020 w kategorii modelowanie ciała

Cooltech to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, zwane kriolipolizą. CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych), dzięki czemu jest skutecznym narzędziem w zabiegach wyszczuplających i modelujących.

TECHNOLOGIA

6 głowic zabiegowych dedykowanych różnym obszarom ciała

Praca w temperaturze do -8°c

Głowica z regulowaną próżnią do schładzania tkanki tłuszczowej w sposób selektywny, powoduje apoptozę komórek tłuszczowych

Nieinwazyjny, skuteczny, bezpieczny

Bez okresu rekonwalescencji

WSKAZANIA

 • Niszczenie komórek tłuszczowych, trudnych w eliminacji, miejscowo zlokalizowanych: uda, pośladki, biodra, talia, plecy, brzuch, ramiona, podbródek
 • Wyszczuplenie, modelowanie
 • Redukcja cellulitu

Testimonials

Dr Lohia (dermatolog z Ameryki Północnej specjalizujący się w leczeniu celebrytów)

 • „Cooltech to zdecydowanie moja ulubiona metoda redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ jej techniki są wysoce konfigurowalne i ma różne aplikatory dla każdego obszaru, dzięki czemu można uzyskać naprawdę cudowne rezultaty. Moi klienci i ja jesteśmy naprawdę zachwyceni tym urządzeniem. ”

Dr. Serena (lekarz estetyczny z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży)

 • „Cooltech to doskonała metoda redukcji zlokalizowanej i ogólnej tkanki tłuszczowej u pacjentów, którzy nie chcą poddawać się zabiegom chirurgicznym. Różnorodność aplikatorów oznacza, że ​​można leczyć każdego pacjenta, zawsze z niesamowitym rezultatem”. –