W dniach 25-27 września 2020 odbył się I Międzynarodowy e-Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. To nowe internetowe wydarzenie organizowane przez PTMEiAA. W świetle obecnego zagrożenia epidemiologicznego celem wydarzenia było przekuć obecnie obowiązujące ograniczenia w nową możliwość i utworzyć międzynarodową, internetową platformę wymiany doświadczeń i opinii bez geograficznych ograniczeń. e-Kongres odbył się w miejsce corocznie organizowanego przez PTMEiAA Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Wszystko udało się wyśmienicie. Kongres  okazał się być wyjątkowym doświadczeniem, z ogromną frekwencją (ponad 1600 uczestników), bardzo ciekawymi wystąpieniami ekspertów z całego świata, z mnóstwem nowatorskich informacji i gorących dyskusji.

Prof. Paweł Surowiak uczestniczył w „boxing ring” z prof. Joanną Czuwarą. Tematem dyskusji było porównanie dwóch technologii do nieinwazyjnego liftingu – „Radiofrekfencja vs. HiFu” oraz prowadził bardzo ciekawy panel ekspercki sesji „Metody biostymulacji”. W sesji uczestniczyli również dr Philippe Deprez, dr Andrzej Ignaciuk i dr Kamila Padlewska.