Endermologie LPG Alliance w Dermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

W Dermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii zainstalowaliśmy najnowszą wersję urządzenia Endermologie – Endermologie LPG Alliance. Endermologie LPG Alliance to opatentowane urządzenie, które zmienia jakość zabiegów Endermologie. Endermologie LPG Alliance otrzymało liczne nagrody, w tym Perłę Dermatologii Estetycznej i Innowację LNE.

Rewolucyjna technologia służąca w regeneracji i stymulacji tkanek łączy trzy aspekty aby osiągnąć jak najlepsze efekty zabiegu: redukuję tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę. Mechaniczna stymulacja pozwala na skrócenie czasu zabiegu i ilości powtórzeń, przy jednoczesnym odprężającym, bezbolesnym zabiegu.

Endermologie Alliance® posiada kompatybilny tablet umożliwiający kontrolowanie postępów terapeutycznych pacjenta, zapisując dane i zdjęcia obszaru zabiegowego. Wykorzystany w urządzeniu unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI) pozwala na indywidualne dopasowanie zabiegu do rodzaju tkanki w zależności od jej jakości, elastyczności, włóknistości. Dzięki temu zabieg jest indywidualnie spersonalizowany spełniając wysoki standard bezpieczeństwa. Zapraszamy do Dermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii na zabiegi Endermologie LPG Alliance.

LPG-Endermologie-Alliance-Cellulit