Dr n. med. Bogusław Malik

Dr n. med. Bogusław Malik

ginekolog – położnik
Dr n. med. Bogusław Malik

Lekarz cieszący się wieloletnim zaufaniem pacjentek z całego Dolnego Śląska. Jak nikt inny słucha i potrafi rozumieć problemy kobiet. Proponuje kompleksową i zaawansowaną opiekę ginekologiczną i położniczą. Jego pacjentki mogą liczyć na najwyższe standardy leczenia, które rozwija dzięki uczestnictwie w kursach i szkoleniach na całym świecie. Jest zastępcą ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Pacjentki przyjmuje również w swoim gabinecie w Obornikach Śląskich. W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed dysponuje sprzętem najwyższej jakości. Najbardziej ceni nieinwazyjne metody ginekologii estetycznej. Dzięki nim w sposób szybki i bezbolesny przywraca pacjentkom komfort życia.

Wykształcenie
  • Absolwent Wydziału Lekarskiego ———–
  • Ukończył specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa ———–
Działalność
  • Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej
  • Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu jako zastępca ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego
  • Prowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach Śląskich
Prywatnie

Uwielbiam podróżować. Największym zainteresowaniem darzę odległe lądy Afryki i Azji. Po powrocie do domu oddaję się filatelistyce oraz spędzam czas z moimi dziećmi.