Dr Jacek Kłak

Lek. med. Jacek Kłak

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Jacek Kłak

Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL w Warszawie. W Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed zajmuje się zabiegami przywracającymi młodość twarzy, zarówno z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.

Jest cenionym przez pacjentów lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Jest wyjątkowej klasy specjalistą w zakresie zabiegów naturalnego modelowania twarzy, zarówno w celu jej odmłodzenia, jak i korekty rysów. W celu zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług oraz wykorzystania najnowszych trendów w dziedzinie medycyny regeneracyjnej, w swoim portfolio posiada liczne zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze techniki laserowe – takie jak lasery frakcyjne (Laser CO2, Fotona, Fraxel, FRAX1550, czy najnowszy przebój – zimny laser pikosekundowy PICOcare 450), zabiegi naturalnie zwiększające napięcie skóry – zabiegi HiFu (Ulthera) oraz RF i wiele innych. W swojej działalności bardzo ceni sobie sobie ścisłą współpracę z kosmetologami, dermatologami, chirurgami plastycznymi, naczyniowymi i onkologicznymi.
Nieustannie poszerza wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.
Reprezentuje postawę odpowiedzialnych wyborów w praktyce zawodowej, oferując pacjentom terapie dostosowane do ich potrzeb, bezpieczne, zapewniające najwyższą jakość przy zachowaniu naturalnego efektu.

Wykształcenie
  • Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu
  • Uczestnik wielu warsztatów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging.
  • Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTMEiAA PTL w Warszawie
Działalność
  • Pracuje jako młodszy asystent na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego.
  • Uczestnik licznych szkoleń i konferencji naukowych z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging, urologii oraz urologii onkologicznej.
Wyróżnienia
  • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Urologicznego.
  • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Eging.
Prywatnie

Prowadzę aktywny tryb życia, moją pasją jest sport ( tenis, koszykówka, squash), literatura współczesna oraz podróże.