Cienie pod oczami?

Najczęściej stosowaną metodą leczenia jest wypełnienie z użyciem kwasu hialuronowego. A jak wzmocnić skórę pod oczami? Mamy na to sposoby:
– Lasery frakcyjne (na przykład Fraxel Re:Strore, Alma Pixel Pro, Renas, Pixel CO2, eMax) – w precyzyjny sposób indukują w skórze strefy termicznych mikrouszkodzeń, co prowadzi do złuszczania skóry i stymulacji jej odnowy. To wpływa na pogrubienie, wzmocnienie oraz poprawę napięcia skóry dolnej i górnej powieki.
– Osocze bogatopłytkowe nowej generacji i-PRF – to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Wstrzykiwana fibryna zawiera komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji. I-PRF redukuje cienie i obrzęki. Efekt warto wzmocnić laserem frakcyjnym.
– Mezoterapia – to krótki i niemal bezbolesny zabieg, który szybko poprawia kondycję okolicy oczu. Polega na płytkim ostrzykiwaniu skóry odpowiednio dobranym preparatem (na przykład z witaminą C). Hitem ostatnich miesięcy jest mezoterapia z wykorzystaniem urządzenia Dermapen, która korzysta z pulsujących igieł, przez co zabieg jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta.
Dr Karolina Kopeć radzi na portalu polki.pl. Zapraszamy do lektury

http://polki.pl/moda-i-uroda/pielegnacja-ciala,cienie-pod-oczami-metody-kosmetyki-i-zabiegi,10417825,artykul.html

Osocze bogatopłytkowe. Pięć rzeczy, o których powinnaś wiedzieć
Na łamach obcasy.pl eksperci Dermamed odsłaniają tajemnice osocza bogatopłytkowego. Zapraszamy do lektury:

http://obcasy.pl/osocze-bogatoplytkowe-piec-rzeczy-o-ktorych-powinnas-wiedziec/