Bezpieczne piękno to nasz priorytet!
Z uwagi na zwiększającą się liczbę zachorowań wirusem COVID-19 w Polsce oraz mając na uwadze troskę o naszych Pacjentów i cały zespół Dermamed, wprowadziliśmy ponadstandardowe procedury profilaktyki zakażeń, aseptyki i dezynfekcji.
Ponadto zainstalowaliśmy profesjonalne filtry powietrza, w tym filtry plazmowe z jonizacją powietrza Plasmacluster, które eliminują m.in. niebezpieczne wirusy.

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Ponadto dla zwiększenia bezpieczeństwa wprowadziliśmy również:
– procedurę obowiązkowego pomiaru temperatury, zarówno naszych Pacjentów, jak i pracowników Dermamed,
– zakaz przychodzenia do Dermamed z naszymi Pacjentami osób towarzyszących. Zakaz ma na celu zmniejszenie liczby osób przebywających w Dermamed.
– ze względu na często bezobjawowy przebieg infekcji u dzieci, prosimy pacjentów o nieprzyprowadzanie za sobą dzieci,
– pacjentów wykazujących objawy przeziębienia (gorączka, kaszel, katar, osłabienie) prosimy o poinformowanie nas o tym telefonicznie,
– pacjentów, którzy w ciągu ostatnich 14 dni przebywali zagranicą, prosimy o kontakt telefoniczny w celu zmiany terminu wizyty.

ZOBOWIĄZUJEMY się, że wszystkim Pacjentom, którym z wyżej wymienionych powodów należy przełożyć termin wizyty, zorganizujemy inny dogodny termin, również do specjalistów, do których jest bardzo długa kolejka 🙂

Wszystkie powyższe procedury mają na celu uczynienie Dermamed miejscem bezpiecznym dla naszych Pacjentów i dla nas.

Mamy nadzieję, że szybko będziemy mogli zrezygnować z tego typu działań i wszyscy wrócimy do normalnej rzeczywistości.

Pozdrawiamy!