Epilacja

EPILACJA

- laserowe usuwanie owłosienia, depilacja laserowa, epilacja, epilacja Wrocław

 

Instytut DermaMed oferuje zabiegi z użyciem najlepszego (najskuteczniejszego) obecnie urządzenia do depilacji laserowej – I2PL Ellipse. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

 

UWAGA – Epilacja z użyciem obecnie najskuteczniejszego urządzenia I2PL Ellipse dostępna w trzech miejscach Wrocławia, w oddziałach DermaMed:

  • ul. Krzycka 92
  • ul.  Traugutta 144
  • ul. Żeromskiego 77

 

Jak w czasach, zalewu gabinetów epilacji, kiedy wszyscy polecają swój, często niskiej jakości sprzęt jako najlepszy, wybrać właściwy gabinet?

Jest kilka kryteriów:

- Kto wykonuje zabieg?

W DermaMed zabiegi wykonują doświadczeni fizjoterapeuci. Nasz personel przeszedł liczne szkolenia z zakresu terapii laserami i IPL. We wszystkich trudniejszych przypadkach, czy w razie wątpliwości istnieje możliwość odbycia bezpłatnej konsultacji z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej.

- Badania kliniczne potwierdzające skuteczność i bezpieczeństwo sprzętu

W DermaMed dysponujemy najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem IPL, I2PL Ellipse. Centrum laserowej terapii skóry i naczyń Cutaris Center w Monachium opublikowało porównanie skuteczności epilacji z użyciem klasycznego IPL (EpiLight), popularnego lasera (LightSheer), lasera aleksandrytowego oraz I2PL Ellipse, które wykazały że Ellipse cechuje się najwyższą skutecznością usuwania włosów. Z badań tych wynika, że klasyczny IPL i laser aleksandrytowy cechują się najniższą skutecznością epilacji, lepszy wynik uzyskano w przypadku lasera LightSheer, jednak najskuteczniejszym urzadzeniem służącym do epilacji wg niemieckich badań klinicznych okazał sie I2PL Ellipse.

W Instytucie DermaMed dysponujemy najnowocześniejszym urządzeniem, IPL drugiej generacji (I2PL) Ellipse.

Nie należy mylić I2PL Ellipse ze zwykłym urządzeniem IPL. I2PL Ellipse cechuje nieporównanie wyższa skuteczność i zarazem dużo większe bezpieczeństwo. Zabiegi są również dużo mniej bolesne.

Jakie zalety posiada nasze urządzenie?

Mówiąc w skrócie – najwyższą skuteczność i największe bezpieczeństwo, a zarazem najmniejszą bolesność.

 Jak to możliwe?

Ellipse jest urządzeniem wykonanym w najnowocześniejszej technologii I2PL, która dzięki tzw. kwadratowemu impulsowi i metodzie podwójnego filtrowania powoduje, że do skóry pacjenta dociera tylko energia terapeutyczna, a nie ta, która jest odpowiedzialna za powstawanie bólu, czy innych działań niepożądanych.

Jest to urządzenie o generację lepsze od tradycyjnych IPL !!

Dlaczego warto poddać się zabiegowi epilacji IPL?

Ponieważ trwałe usunięcie owłosienia jest poprostu wygodne. Eliminuje problem golenia, depilacji, podrażnień skóry itp.

 

Dlaczego warto przeprowadzić ten zabieg w Instytucie DermaMed?

Ponieważ dysponujemy najlepszym sprzętem, jedynym na Dolnym Śląsku IPL drugiej generacji, który gwarantuje najwyższą skuteczność i najwyższe bezpieczeństwo. Istotne jest również, że zabiegi przeprowadzane na naszym sprzęcie są najmniej odczuwalne!
Jedynie zabiegi medycyny estetycznej z użyciem IPL lub lasera dają trwały efekt zaniku owłosienia. Zabiegi te są prawie bezbolesne i bezpieczne. Pełny efekt można osiągnąć dopiero po 4-6 powtórzeniach. Związane jest to z faktem, że trwały efekt uzyskuje się tylko w przypadku włosów znajdujących się w fazie wzrostu. Jednocześnie nie wszystkie włosy w danym obszarze znajdują się w tej fazie. Skuteczność zabiegu jest uzależniona również od karnacji skóry – łatwiej poddają się epilacji włosy ciemne. Jednak po maksymalnie kilku powtórzeniach uzyskuje się trwały efekt usunięcia owłosienia. Również w przypadku osób ze skłonnościami do nadmiernego wzrostu włosów, szczególnie w miejscach nietypowych dla płci (np. zespół policystycznych jajników) do całkowitego usunięcia owłosienia może być potrzebnych więcej zabiegów.

 
PRZEBIEG ZABIEGU EPILACJI I2PL Ellipse:


1. Przed zabiegiem należy ogolić epilowaną okolicę ciała. Nie należy używać wosku, depilatorów itp.

Epilacja

2. Osoba prowadzaca zabieg nanosi na skórę żel

Epilacja

3. Pacjent i lekarz zabezpieczają oczy

Epilacja

4. Po wybraniu odpowiednich dla typu skóry i włosów pacjenta parametrów, zabieg przebiega szybko i w przypadku Ellipse PRAWIE BEZBOLEŚNIE

Epilacja

Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć film z zabiegu epilacji EPILUX, tutaj inny film: film2

 

Wywiad z dr Piotrem Drozdowskim z Instytutu DermaMed na temat Epilacji – Gazeta Wyborcza:

Epilacja

 

Epilacja

 

 

1. S. Stangl, M. Drosner: COMPARISON OF DIFFERENT METHODS OF PHOTO EPILATION. Med. Laser Appl. 17: 349 (2002)

2. A. Troilius, C.Troilius: Hair removal with a second generation broad spectrum intense pulsed light source – a long-term follow-up. Journal of Cutaneous Laser Therapy 1999; 1: 173-178

Epilacja